Stażysta w dziale Komunikacji, ½ etatu, zatrudnienie na czas określony – na okres 5 miesięcy, IKEA Retail Service Office, Janki k/Warszawy

Warsaw, Mazovia - Explore location Marketing & Communication Part Time

Job description

O TOBIE

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

Poszukujemy osoby, która będzie wspierać dział Communication IKEA Retail, głównie w obszarze Public Affairs, otwartej do udziału w tworzeniu i realizacji celów w obszarze public relations i budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi partnerami.

O Tobie:
•interesuje Cię sytuacja społeczno-gospodarcza Polski,
•chcesz uczetniczyć w przygotowywanie materiałów komunikacyjnych dotyczących działalności IKEA w Polsce,
•masz łatwość wyrażania myśli w języku polskim oraz angielskim w mowie i piśmie,
•lubisz, kiedy sporo się dzieje jednocześnie dobrze organizujesz swój czas,
•jesteś osobą otwartą i lubisz współpracować.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ NA CO DZIEŃ ZAJMOWAĆ

Zakres zadań:
•praca w zespole Communication IKEA Retail, w tym wsparcie organizacyjno-techniczne zespołu Public Affairs,
•współpraca z partnerami zewnętrznymi reprezentującymi sektor publiczny i organizacje pozarządowe,
•wsparcie uczestników konferencji i spotkań dwustronnych- przygotowywanie niezbędnych materiałów,
•udział w tworzeniu treści w mediach społecznościowych.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Chcemy dać Ci możliwość wyboru benefitów dodatkowych - o szczegółach przeczytaj na:
www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

Sprawdź więcej szczegółów i aplikuj do 28.07.2021 na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.