Koordynator ds. Zrównoważonego Rozwoju (3/4 etatu), IKEA Retail, Szczecin

Szczecin, West Pomerania - Explore location Sustainability Part Time

Job description

O TOBIE

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż Twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O Tobie:
•ochrona środowiska i działalność prospołeczna to Twoja pasja,
•znasz podstawy zrównoważonego rozwoju w biznesie i chcesz mieć wpływ na ich praktyczną realizację,
•interesujesz się działalnością proekologiczną firm i innych podmiotów lokalnie, w Polsce i na świecie,
•potrafisz zachęcać innych do podejmowania działań zgodnych ze zrównoważonym rozwojem,
•jesteś osobą zorganizowaną i chętnie działającą z własnej inicjatywy,
•chętnie poszukujesz nowych rozwiązań i nie boisz się podejmowania decyzji,
•lubisz kontakt z Klientami,
•masz energię do koordynowania działań w grupie,
•komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ NA CO DZIEŃ ZAJMOWAĆ

Główne zadania:
•motywowanie i wspieranie sklepu w szukaniu i wdrażaniu rozwiązań biznesowych w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju,
•aktywne promowanie działań IKEA na rzecz zrównoważonego rozwoju wśród pracowników i klientów IKEA,
•inicjowanie dobrych praktyk z zakresu ochrony środowiska,
•koordynowanie wsparcia dla lokalnej społeczności i utrzymywanie relacji,
•wspieranie sklepu w procesie wdrażania strategii i programu zrównoważonego rozwoju – koordynacja planów długoterminowych i bieżących działań,
•organizowanie i prowadzenie spotkań zespołu oraz szkoleń ds. zrównoważonego rozwoju w sklepie,
•wspieranie poszczególnych funkcji w sklepie specjalistyczną wiedzą, m.in. w tworzeniu komunikacji wewnętrznej,
•codzienna współpraca z działem marketingu.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Czujesz, że to praca dla Ciebie?
Sprawdź więcej szczegółów i aplikuj na IKEA Inside.

Chcemy:

•abyś został/-a z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
•stworzyć dla Ciebie ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
•zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
•doceniać Twoje osiągnięcia,
•dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy