0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

PĀRDEVĒJS/-A - KONSULTANTS/-E (pilnas un nepilnas slodzes vakances)

Rīga Sales & Commercial Full Time

Job description

Company description

Par IKEA

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti

Darba pienākumi

• Aktīvi piedāvāt mājokļa labiekārtošanas preces klientiem, palīdzēt viņiem izvēlēties labākos risinājumus un produktus, dalīties savā pieredzē un zināšanās par produkciju.

• Kontrolēt preču izkārtojumu tirdzniecības zālē, rūpēties par to, lai veikals katru dienu izskatās kā jauns.

• Stiprināt IKEA kā mājokļa labiekārtošanas eksperta tēlu Latvijā, sniedzot pircējiem informāciju par veikalā nopērkamajām precēm un pieejamajiem pakalpojumiem.

Qualification

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

• Vēlama iepriekšēja darba pieredze mazumtirdzniecības jomā.

• Interese par mājokļa labiekārtošanas precēm un cilvēku dzīvi mājās.

• Labas datorprasmes.

• Iespēja strādāt maiņu darbu pilnā vai nepilnā darba slodzē gan darba dienās, gan brīvdienās.

More Information

Ko mēs piedāvājam?

• Konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu (5,10 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas.

• Veselības apdrošināšanas polisi (pēc 3 mēnešu pārbaudes laika beigām).

• Daļēji apmaksātas maltītes IKEA darbinieku restorānā.

• Aizraujošu, iedvesmojošu darbu, kā arī lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums!

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 20.10.2019.  Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem!

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Biķeru iela 2, Stopiņu novads, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.
IKEA Latvija privātuma politiku var izlasīt šeit: https://www.ikea.lv/lv/privacy-policy