0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

BISTRO DARBINIEKS/-CE - pilnas un nepilnas slodzes vakances

Riga, Rīga Food & Restaurant Full Time

Job description

Company description

Par IKEA

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

Darba pienākumi

  • Pagatavot un pasniegt bistro klientiem uzkodas.
  • Uzraudzīt bistro  tīrību un kārtību.
  • Nodrošināt klientu apkalpošanu izcilā līmenī.

Qualification

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Lieliskas komunikācijas prasmes un uz klientu orientēta pieeja darbam.
  • Izpratne par pārtikas drošības pamatprincipiem.
  • Iespēja strādāt arī nedēļas nogalēs un brīvdienās atbilstoši darba grafikam.

More Information

Ko mēs piedāvājam?

  • Konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu (stundas tarifa likme: EUR 4.65 bruto) un sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc 3 mēnešu pārbaudes laika beigām).
  • Darba apģērbu un apavus.
  • Apmaksātu ēdināšanu IKEA darbinieku restorānā.
  • Aizraujošu, iedvesmojošu darbu, kā arī lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums!

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš: 30.12.2019. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem!

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Biķeru iela 2, Stopiņu novads, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.

IKEA Latvija privātuma politiku var izlasīt šeit: https://www.ikea.lv/lv/privacy-policy