0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

B2B nodaļas vadītājs/-a

Riga, Rīga Sales & Commercial Full Time

Job description

Company description

Par IKEA

IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – uzlabot ikdienas dzīvi daudziem. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

Amata apraksts

Biznesa klientu apkalpošana ir viena no svarīgākajām IKEA darbības jomām, un B2B nodaļas vadītājs/-a ir atbildīgs/-a par IKEA preču pārdošanu biznesa klientiem, balstoties uz zināšanām par IKEA preču klāstu, par vietējo tirgu un par klientu vajadzībām.

Darba pienākumi

  • Izprast IKEA globālo stratēģiju un izmantot šo izpratni, lai paaugstinātu IKEA vērtību klientu acīs.
  • Nodrošināt IKEA pozīciju kā nozares līderiem ilgtermiņā, īstenojot iepriekš izveidotus plānus.
  • Izprast IKEA uzņēmējdarbības modeļa ieguldījumus un rezultātu.
  • Komunicēt un sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām (piem., Mārketinga, Komunikācijas un interjera dizaina nodaļu, Loģistikas nodaļu un Klientu apkalpošanas nodaļu) jautājumos, kas ietekmē nodaļas darbību.
  • Veidot organizācijas kultūru, kurā būtu svarīgs sniegums un korporatīvās vērtības.
  • Nodrošināt ikgadējā budžeta mērķu ievērošanu.
  • Aktīvi dibināt un uzturēt attiecības ar visiem nozīmīgajiem korporatīvajiem klientiem.

Qualification

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

  • Vairāku gadu pieredze ar korporatīvo tirdzniecību saistītā vadošā amatā.
  • Aizrautība un zināšanas par mājokļa labiekārtošanu, interjera dizainu, mazumtirdzniecību un komunikāciju tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Vadības prasmes, spēja diplomātiski un taktiski risināt dažādas situācijas. Prasme ietekmēt plašu auditoriju, vienkāršojot sarežģīto un efektīvi prezentējot priekšlikumus.
  • Prasme pielāgoties un spēja strādāt saspringtos, mainīgos uzņēmējdarbības apstākļos.
  • Spēja rīkoties elastīgi, atjautīgi un dinamiski, vienlaikus veicot vairākus pienākumus, nosakot prioritātes un radot risinājumus.
  • Spēja noteikt prioritātes un organizēt darba uzdevumus nodaļas iekšienē un ārēji, pēc iespējas efektīvi izmantojot pieejamo laiku.
  • Izcilas komunikācijas spējas un prasme veidot darba attiecības.
  • Labas klientu apkalpošanas un pārdošanas prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Teicamas datorprasmes.
  • Teicamas angļu, latviešu un krievu valodas zināšanas mutvārdos un rakstos.

More Information

Mēs piedāvājam

IKEA Latvija piedāvā aizraujošas iespējas augt un attīstīties mūsu uzņēmumā.

Mēnešalga 1600 – 2000 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikšanās

Pieteikties līdz 27. oktobrim, sūtot savu CV angļu valodā.

Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem.

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Biķeru iela2, Dreiliņi, Stopiņu novads, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos. Full text of privacy policy you can find at: https://www.ikea.lv/en/privacy-policy