0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Montażysta Mebli Systemowych, IKEA Retail, Lublin

Lublin, Lublin Customer Relations Full Time

Job description

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O Tobie:

  • Twoje wartości są spójne z wartościami IKEA,
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta, montażu mebli i obsługi elektronarzędzi,
  • cieszy Cię kontakt z Klientami i chcesz pomagać spełniać ich marzenia o pięknym, funkcjonalnym domu,
  • lubisz skręcać meble i majsterkować,
  • umiesz ustalać priorytety i organizować własną pracę, aby jak najefektywniej wykorzystać dostępny czas w domu Klienta,
  • jesteś komunikatywny i szybko nawiązujesz kontakty,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • posiadasz uprawnienia elektryczne SEP E1 (mile widziane),
  • masz pomocne i przyjazne podejście do klientów, zawsze zmierzające do rozwiązania sytuacji za obopólną korzyścią, również w przypadku powtarzających się spraw,
  • potrafisz zaproponować proste i fachowe rozwiązania spełniające oczekiwania klientów.

O stanowisku. Jako Montażysta Mebli Systemowych będziesz mieć realny wpływ na wspieranie procesu posprzedażowego, poprzez wykonanie profesjonalnego serwisu reklamacyjnego zgodnie z oczekiwaniami Klienta. To w znacznej mierze Ty będziesz sprawiać, że nasi Klienci zakończą proces reklamacyjny z przekonaniem, że zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.

Główne zadania:

• serwis reklamacyjny w domu Klienta – sprawnie, niezawodnie, z troską o wysoką jakość i zadowolenie Klienta,
• proponowanie profesjonalnych rozwiązań odpowiadających na pojawiające się potrzeby,
• zdobywanie wiedzy o produktach IKEA i metodach montażu,
• wspieranie procesu reklamacyjnego,
• zapewnianie efektywnego i łatwego procesu reklamacyjnego poprzez ścisłą współpracę z działami Sprzedaży, Obsługi Klienta oraz Domolinią,
• przyczynianie się do budowania długotrwałych relacji z Klientami na lokalnym rynku.

Chcemy:

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • doceniać Twoje osiągnięcia,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj tutaj.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Sprawdź więcej szczegółów i aplikuj do 26.03.2019 na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.