0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Koordynator ds. biopaliw i leśnictwa

Goleniów, West Pomerania Logistics & Supply Chain Full Time

Job description

Company description

IKEA Industry oddział w Goleniowie

Z największą starannością produkujemy meble z litego drewna sosnowego. To naturalny materiał, który emanuje trwałością i ciepłem, ale także wymaga szczególnej ochrony. Działamy w ramach Dywizji Solid Wood, w Operations West, zlokalizowanej w zachodniej części Polski. Nasze cele realizujemy wraz z ok. 1100 pracownikami fabryki.

Jednostka organizacyjna: Dział Logistyki / Logistic Department/ OPW

Przełożony: Dyrektor ds. Logistyki i Sprzedaży/ Supply Chain Manager

 Główne zadania :

·         układanie planów sprzedażowych biopaliw z uwzględnieniem potrzeb klienta w oddziałach OPW na podstawie stanów magazynowych oraz możliwości produkcyjnych;

·         przeprowadzanie negocjacji sprzedażowych innych materiałów drewnianych oraz odpadowych w oddziałach Operation West.

·         odpowiedzialność nad systemem i monitorowanie pochodzenia drewna w oddziałach Operation West (IWAY Forestry, WTS, EUTR);

·         odpowiedzialność za funkcjonowanie systemu certyfikacji drewna FSC® w oddziałach Operation West;

·         odpowiedzialność za funkcjonowanie systemów certyfikujących biopaliwa;

Qualification

·       wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne lub przyrodnicze;

·       dobra znajomości języka angielskiego;

·       zdolności analityczne,

·       umiejętności przeprowadzania postępowań przetargowych oraz negocjacji handlowych;

·       doświadczenia związane z utrzymaniem systemów certyfikacyjnych będzie dodatkowym atutem;

·       umiejętności pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodzielności w działaniu;

·       znajomości programu MS Excel w stopniu zaawansowanym.

More Information

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

- konkurencyjne wynagrodzenie

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- pracowniczy program emerytalny

- atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie  NW opłacane przez Pracodawcę

- prywatną opiekę medyczną

- 30 minutową przerwę w pracy

- posiłki w zakładowej stołówce

- 15% rabat w sklepach IKEA

- dofinansowanie do wczasów, wycieczek, i inne świadczenia z ZFŚS.