0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Koordynator ds. biopaliw i leśnictwa

Goleniów, West Pomerania Logistics & Supply Chain Full Time

Job description

Company description

IKEA Industry oddział w Goleniowie

Z największą starannością produkujemy meble z litego drewna sosnowego. To naturalny materiał, który emanuje trwałością i ciepłem, ale także wymaga szczególnej ochrony. Działamy w ramach Dywizji Solid Wood, w Operations West, zlokalizowanej w zachodniej części Polski. Nasze cele realizujemy wraz z ok. 1100 pracownikami fabryki.

Jednostka organizacyjna: Dział Logistyki / Logistic Department/ OPW

Przełożony: Dyrektor ds. Logistyki i Sprzedaży/ Supply Chain Manager

Główne zadania na tym stanowisku wiążą się z :

·       przygotowywaniem umów handlowych z partnerami handlowymi;

·       udziałem w negocjacjach warunków handlowych z dostawcami/odbiorcami;

·       współpracą z prawnikiem;

·       analizą zawieranych umów w celu minimalizacji ryzyka (finansowego, jakościowego, pozycji rynkowej, itp.);

·       nadzorem nad prawidłowym obiegiem umów w firmie;

·       archiwizacją umów;

·       obsługą/zarządzaniem platformą CMS (Contract Management System);

·       kontrolą procesu zakupowego pod względem zgodności z wewnętrznymi rutynami IIAM (IKEA Industry Administration Manual);

·       obsługą cenników zakupowych w systemie M3.

Qualification

Od kandydatów na dane stanowisko oczekujemy:

·       wykształcenia wyższego;

·       dobrej znajomości języka angielskiego;

·       podstawowej znajomości prawa cywilnego;

·       sumienności, dokładności  i dobrej organizacji pracy własnej;

·       łatwości w nawiązywaniu i utrzymaniu kontaktów.

More Information

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

- konkurencyjne wynagrodzenie

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- pracowniczy program emerytalny

- atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie  NW opłacane przez Pracodawcę

- prywatną opiekę medyczną

- 30 minutową przerwę w pracy

- posiłki w zakładowej stołówce

- 15% rabat w sklepach IKEA

- dofinansowanie do wczasów, wycieczek, i inne świadczenia z ZFŚS.

Aplikuj na rekrutacja.goleniow@ikea.comz dopiskiem „Koordynator ds. umów” w terminie do 29.07.2019 r.

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.