0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

ASISTENTS/-E CILVĒKRESURSU NODAĻĀ

Dreiliņi, Rīga People & HR Full Time

Job description

Company description

Par IKEA
IKEA panākumu pamatā ir stabilas vērtības, un mūsu aizrautība ir mājvietas komforts. Mēs strādājam, lai mājokli padarītu par vislabāko vietu pasaulē, un mūs vieno uzņēmuma vīzija – radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. IKEA darba vide ir ļoti daudzveidīga, un pie mums strādā praktiski un vienkārši cilvēki – mājokļa labiekārtošanas entuziasti.

Darba pienākumi

•Datu ievade cilvēkresursu datu uzskaites sistēmā.

•Darbs ar uniformām (izsniegšana, pasūtījumu veikšana, kārtības uzturēšana uniformu telpā).

•Interviju organizēšana un saziņa ar kandidātiem.

•Dažādu atskaišu sagatavošana.

•Dažādu citu tehnisku darbu veikšana.

Qualification

Prasības sekmīgai pienākumu izpildei

•Patiesu vēlmi strādāt un attīstīties cilvēkresursu vadības jomā.

•Augstu atbildības sajūtu, kā arī precīzu, pozitīvu un atsaucīgu personību.

•Labas datorzināšanas.

More Information

Ko mēs piedāvājam?

•Konkurētspējīgu, stabilu atalgojumu 5,10 EUR pirms nodokļu nomaksas  un sociālās garantijas.

•Veselības apdrošināšanu (pēc 3 mēnešu pārbaudes laika beigām).

•Daļēji apmaksātu ēdināšanu IKEA darbinieku restorānā.

•Aizraujošu, iedvesmojošu darbu, kā arī lielisku iespēju augt un mācīties kopā ar mums!

Pieteikšanās līdz 27.10.2019

Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem!

Nosūtot savu pieteikumu SIA “PAUL MASON PROPERTIES” (reģistrācijas numurs: 50103951541, juridiskā adrese: Biķeru iela 2, Stopiņu novads, Latvija), tu brīvprātīgi ļauj darbā pieņemšanas nolūkā apstrādāt tavus personas datus, kas norādīti šī pieteikuma dokumentos.

IKEA Latvija privātuma politiku var izlasīt šeit: https://www.ikea.lv/lv/privacy-policy