Dyrektor Fabryki

Chlastawa, Lubusz - Explore location Production Full time

Job description

Company description

IKEA Industry będąca częścią Grupy Inter IKEA, jest największym na świecie producentem mebli drewnianych i jest integralną częścią łańcucha wartości IKEA. Naszą rolą jako własnego producenta mebli IKEA jest tworzenie wyjątkowej przewagi IKEA jako światowego lidera w umeblowaniu domu.

IKEA Industry ma swoje jednostki produkcyjne w 21 lokalizacjach w 8 krajach: Polsce, Rosji, Słowacji, Portugalii, Szwecji, Litwie, Chinach i na Węgrzech.

Nasza działalność obejmuje leśnictwo, tartaki, płyty, produkcję komponentów i mebli. Kultura i wartości IKEA kształtują wszystko, co robimy. Wartości IKEA nie tylko łączą nas ze sobą, ale także pomagają nam z powodzeniem prowadzić interesy.

IKEA Industry ma wspólną organizację rozwoju produktów i produkcji, która jest wykorzystywana jako wspólny zasób w naszych fabrykach oraz z resztą IKEA do rozwoju materiałów, techniki i przyszłych produktów w ramach produkcji przemysłowej.

Zakład Zbąszynek to największy kompleks produkcji mebli na świecie, w naszych fabrykach zlokalizowanych w Zbąszyniu, Zbąszynku i Babimoście zatrudniamy ponad 3400 osób

Obecnie poszukujemy Dyrektor Fabryki dla jednego z naszych 5 zakładów produkcyjnych.

Lubisz produkcję? interesuje Cię tematyka Przemysłu 4.0.? Metody pracy Lean Manufacturing są twoją drugą naturą? Jesteś dobry we współpracy z innymi ludźmi, motywowaniu, napędzaniu i przewodzeniu zmianom?

To może być twój następny krok!

W IKEA Industry oddział Zbąszynek poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektor Fabryki,  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za operacje w dwóch zakładach produkcyjnych. Jej głównym zadaniem będzie stałe doskonalenie produkcji wraz z optymalizacją kosztów, nadzór nad wszystkimi procesami w podległej fabryce, a także kierowanie podległym zespołem.

Qualification

Szukamy osoby, która zna zagadnienia produkcyjne, jest entuzjastycznie nastawiona do rozwijania biznesu i innowacji oraz potrafi działać w dużych zespołach. Jeśli jako osoba reprezentujesz podejście do wartości odpowiadające wartościom IKEA i lubisz pracować w różnych kulturach i na różnych poziomach hierarchicznych, masz pasję do przewodzenia zmianom i rozwijania ludzi to będzie Ci u nas dobrze.

Wierzymy również, że pomocna będzie kombinacja następujących doświadczeń i wiedzy:

  •  Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  •  Doświadczenie w przemyśle produkcyjnym
  •  Minimum 5 lat doświadczenia w kierowaniu zespołami
  •  Bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  •  Wiedza ogólna o technologiach obróbki drzewa będzie atutem
  •  Umiejętność myślenia awaryjnego, krytycznego i analitycznego
  •  Umiejętność zarządzania budżetem
  •  Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Główne zadania

  •           Współudział w tworzeniu i realizacji planów długo i krótkoterminowych Oddziału.
  •           Wdrożenie kultury ciągłego doskonalenia, zapewnienie metod pracy zgodnych  z zasadami Lean Manufacturing.
  •           Rozwój i wdrażanie nowych wyrobów. Rozwijanie nowoczesnych standardów zarządzania procesami produkcyjnymi.
  •           Nowoczesne zarządzanie podległymi zespołami, w tym wpieranie procesów rozwoju talentów, zapewnienie sukcesji w obszarze oraz wspieranie agendy Diversity & Inclusion.
  •           Nadzór i odpowiedzialność za jakość produkcji, przestrzeganie norm jakościowych, i wymogów dokumentacji technicznej.
  •           Ciągła poprawa bezpieczeństwa oraz ergonomii w obszarze.
  •           Zapewnienie i kontrola bezpieczeństwa pracy, przestrzegania przepisów BHP i ochrony środowiska na stanowiskach produkcyjnych.
  •           Dzielenie się przykładami z innymi fabrykami oraz wdrażanie dobrych praktyk z innych obszarów
  •           Odpowiedzialność za KPI`S obszaru.

More Information

Dziękuję za przeczytanie do tej pory!

Miejsce pracy to  Zbąszynek, Polska.

 Należy pamiętać, że opublikowaliśmy tę ofertę pracy w wielu krajach i lokalizacjach, jednak jest tylko jedna otwarta pozycja.

Proszę miej na uwadze, że ​​skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Czy czujesz wyzwanie i inspirację tym, co zobaczyłeś w tym ogłoszeniu o pracę? Jeśli tak!" chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Tobie i Twojej motywacji do tej pracy! Prześlij nam swoją aplikację w języku angielskim jak najszybciej, ale nie później niż 20 czerwca 2022 r.