0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

IKEA Food éttermi munkatárs Örs vezér tere

Budapest, Budapest Food & Restaurant Full Time

Job description

IKEA Food éttermi munkatárs

Téged keresünk ha:

  • szenvedélyed a vendéglátás,
  • udvariasan és segítőkészen szolgálod ki a vásárlókat,
  • fontos számodra a pontos és a gyors munkavégzés,
  • fizikai erőnléted jó,
  • igazi csapatjátékos vagy,
  • rendelkezel szakmai tapasztalattal. Szakmai tapasztalat hiányában is szeretettel várunk!
  • középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • alapfokú angol nyelvtudásod előnyt jelent,

Feladataid:
  • értékesíted az Étteremben a termékeket, amelyeket
  • előkészítesz és feltöltesz, hogy a vásárlók számára elérhetők legyenek,
  • a munkaterületet tisztán tartod,
  • pénztári feladatokat is ellátsz.

Dolgozz velünk, mert:
  • hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
  • versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
  • a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük, étkezési támogatást és egyéb béren kívüli juttatásokat nyújtunk (pl. Cafetéria rendszer, 5 év munkaviszony után 5 nap extra szabadság, stb.),
  • rugalmas munkaidőbeosztást nyújtunk,
  • széles körű karrier lehetőséget biztosítunk.