Éttermi pénztáros (Örs vezér tere)

Budapest, Budapest - Explore location Food & Restaurant Full Time

Job description

KI VAGY TE

'- Empatikus, problémamegoldó és konfliktuskezelő készséggel rendelkezel.
- Munkádat megbízhatóan nagy precizitással végzed.
- Nyílt és egyenes vagy, mindig egyenrangú partnerként viselkedsz a másokkal való együttműködésben.
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel, jó szervező vagy, jól tűröd a stresszt.
- Munkádat a kereskedelmi elvárásokhoz igazodva, rugalmas időbeosztással látod el.
- Képes vagy az IKEA kultúrát erős, élő valóságként kezelni és azt megélni.
- Érdeklődő vagy, több oldalról is fejleszted magad és nyitott vagy az új kihívásokkal szemben.
- Nyitott vagy, minden kollégáddal megosztod a tudásodat és tapasztalatodat.
- Érettségi végzettség előnyt jelent.
- Alapvető számítógépes és alapfokú angol nyelvismerettel rendelkezel.
- Érdeklődsz a lakberendezés iránt.

A FELELŐSSÉGI KÖRÖD

'- a pénztárakban a pénztár és a pénz kezelése, pénztárjelentés készítése.
- az adott munkaterületen a vásárlók segítőkész, barátságos kiszolgálása,
- a munkaterület rendben tartása.

EGYÜTT CSAPATKÉNT

Dolgozz velünk, mert:
•hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a
munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
•versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
•a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,
étkezési támogatást és egyéb béren kívüli juttatásokat nyújtunk (pl. Cafetéria
rendszer, 5 év munkaviszony után 5 nap extra szabadság, stb.),
•rugalmas munkaidőbeosztást nyújtunk,
•széles körű karrier lehetőséget biztosítunk.