0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Customer Support Centre munkatárs

Budapest, Budapest Customer Relations Full Time

Job description

Kommunikatív vagy és fontos számodra a vásárlók elégedettsége? Szereted a problémákat gyorsan megoldani? Érdekelt vagy abban, hogy a területedből a legtöbbet kihozd? Szeretsz a vásárlókkal dolgozni és segíteni felmerült probléma esetén?

Fejlődj velünk és legyél Customer Support Centre munkatárs!

Milyen feladatokra számíthatsz Customer Support Centre munkatársként?

  • Az ügyfélszolgálat rutinjait teljes felelősséggel betartod, a vevőket naprakészen tájékoztatod
  • A vevők érdekeit szem előtt tartva magas színvonalú szolgáltatást nyújtasz azáltal, hogy az igényeinek megfelelsz, ill. azokat meghaladod
  • A vásárlói elégedetlenséget pozitív élménnyé változtatod ésszerű és gazdaságos megoldásokkal
  • Érthetően és nyíltan kommunikálsz a vásárlókkal illetve kollégákkal
  • Képességeid és tapasztalataid alapján a lehető legjobb munkát végzed
  • Elfogadod és betartod az IKEA viselkedési szabványokat
  • Felelősséget vállalsz saját szakmai és személyes fejlődésedért
  • Figyelsz azon vásárlói visszajelzésekre, melyek segítenek a vásárlói elégedettség növelésében
Az ideális Customer Support Centre munkatárs:
  • Kiváló empatikus, problémamegoldó és konfliktuskezelő készséggel rendelkezik
  • Nyílt és egyenes, mindig egyenrangú partnerként viselkedik a másokkal való együttműködésben
  • Munkáját csapaton belül, illetve egyedülállóan is szereti végezni
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik és jó szervező, jól tűri a stresszt
  • Munkáját a kereskedelmi elvárásokhoz igazodva, rugalmas időbeosztással látja el
  • Képes az IKEA kultúrát erős, élő valóságként kezelni és azt megélni
  • Érdeklődő, több oldalról is fejleszti magát és nyitott az új kihívásokkal szemben
  • Tudását és tapasztalatát minden kollégájával megosztja
  • Alapvető számítógépes és legalább alapfokú angol nyelvismerettel rendelkezik
Azért fogod szeretni ezt a munkát, mert:
  • Szereted az IKEA kultúráját és hangulatát.
  • Szenvedélyed a kereskedelem és a vásárlók kiszolgálása.
  • Szereted a kihívásokat és az új lehetőségeket.
  • Szeretsz lendületes munkakörnyezetben dolgozni.
  • Szeretsz másokkal együtt, csapatban dolgozni.
Te vagy az akit keresünk? Várjuk online jelentkezésedet!

Munkavégzés helye: Budapest, Astoria