0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Vevőszolgálati munkatárs - Cserepult (Budaörs)

Budaörs, Pest megye Customer Relations Part Time

Job description

Csatlakozz a budaörsi áruházunk lelkes csapatához!

Vevőszolgálati munkatárs - Cserepult
Budaörs, Magyarország
Pozíció jellege: részmunkaidő, teljes munkaidő
Pozíció várható betöltési ideje: 2019. június, július

Téged keresünk ha:

  • gyorsan vagy képes jó kapcsolatot kialakítani a különböző típusú emberekkel, udvariasan és barátságosan kommunikálsz,
  • mersz döntéseket hozni és megőrzöd a nyugalmad stresszes helyzetben is,
  • fizikai erőnléted jó,
  • rugalmas vagy a munkában, nyitottan kezeled a változásokat,
  • lelkesedsz a lakberendezés iránt,
  • képes vagy hatékonyan szervezni a munkát,
  • igazi csapatjátékos vagy,
  • szívesen megismerkedsz a vevőszolgálat egyéb területeivel is,
  • rendelkezel szakmai tapasztalattal. Szakmai tapasztalat hiányában is szeretettel várunk!

Feladataid:
  • a cserepultban a vásárlóknak segítesz a vásárlásukkal kapcsolatosan felmerült problémákat megoldani, kezelni,
  • a munkád során megismerheted az áruház több területének működését, széleskörű tapasztalatot nyerhetsz az adminisztráció és más ügyek kezelésében,
  • később lehetőséged nyílik megtanulni a vevőszolgálat többi területének munkáját is.

Dolgozz velünk, mert:
  • hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
  • versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
  • a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,
  • étkezési támogatást és egyéb béren kívüli juttatásokat nyújtunk (pl. Cafetériarendszer),
  • rugalmas munkaidőbeosztást nyújtunk,
  • széles körű karrier lehetőséget biztosítunk.