0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Kávézós munkatárs Budaörs

Budaörs, Pest megye Food & Restaurant Full Time

Job description

Kávézós munkatárs
Budaörs, Magyarország
Pozíció jellege: részmunkaidő, teljes munkaidő
Pozíció várható betöltési ideje: 2019. május, június

Téged keresünk ha:

·szenvedélyed a vendéglátás és a kávézás,
·udvariasan és segítőkészen szolgálod ki a vásárlókat,
·fontos számodra a pontos és a gyors munkavégzés,
·fizikai erőnléted jó,
·igazi csapatjátékos vagy,
·rendelkezel szakmai és/vagy barista tapasztalattal. Szakmai tapasztalat hiányában is szeretettel várunk!
·középfokú végzettséggel rendelkezel,
·alapfokú angol nyelvtudásod előnyt jelent,

Feladataid:
·az IKEA Kávézóban és Étteremben értékesítesz,
·esetenként az IKEA Bisztróban és a Svéd Finomságok Boltjában,
·a termékeket előkészíted és feltöltöd, hogy a vásárlók számára elérhetők legyenek,
·a munkaterületet tisztán tartod,
·pénztári feladatokat is ellátsz.

Dolgozz velünk, mert:
·hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a
munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
·versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
·a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,
étkezési támogatást és széles körű béren kívüli juttatásokat nyújtunk
·változó munkaidőbeosztásban, teljes vagy részmunkaidőben dolgozunk,
·változatos karrier lehetőséget biztosítunk.