0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

IKEA Food éttermi kasszás munkatárs - Budaörs

Budaörs, Pest megye Food & Restaurant Full Time

Job description

Éttermi kasszás munkatárs
Budaörs, Magyarország
Pozíció várható betöltési ideje: 2019. május, június
Pozíció jellege: részmunkaidő (4, 6 órás)

teljes munkaidő

Feladataid:
·pénztári feladatok ellátása,
·a vásárlók kiszolgálása,
·a kiszolgálópultok feltöltése,
·a munkaterület tisztán tartása.

Téged keresünk ha:

·szenvedélyed a vendéglátás,
·szívesen dolgozol délelőtt, délután és hétvégén is,
·udvariasan és segítőkészen szolgálod ki a vásárlókat,
·fontos számodra a pontos és a gyors munkavégzés,
·igazi csapatjátékos vagy,
·középfokú végzettséggel rendelkezel,
·szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Dolgozz velünk, mert:
·hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a
munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
·versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
·a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,
étkezési támogatást és széles körű béren kívüli juttatásokat nyújtunk
·változó munkaidőbeosztásban, teljes vagy részmunkaidőben dolgozunk,
·változatos karrier lehetőséget biztosítunk.