0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Éttermi munkatárs meleg, és hidegkonyhára - Budaörs

Budaörs, Pest megye Food & Restaurant Part Time

Job description

Éttermi munkatárs meleg-, és hidegkonyhára
Budaörs, Magyarország
Pozíció várható betöltési ideje: 2019 május, június
Pozíció jellege: részmunkaidő (4, 6 órás)

teljes munkaidő

Feladataid:
· melegkonyhai előkészítő, és befejező feladatok,
· hidegkonyhai termékek készítése,
· tálalás,
· a vásárlók kiszolgálása,
· a kiszolgálópultok feltöltése,
· a munkaterület tisztán tartása.

Téged keresünk ha:

· szenvedélyed a vendéglátás,
· udvariasan és segítőkészen szolgálod ki a vásárlókat,
· fontos számodra a pontos és a gyors munkavégzés,
· fizikai erőnléted jó,
· igazi csapatjátékos vagy,
· középfokú végzettséggel rendelkezel,
· szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Dolgozz velünk, mert:
· hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted amunkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
· versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
· a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,
étkezési támogatást és széles körű béren kívüli juttatásokat nyújtunk
· változó munkaidőbeosztásban, teljes vagy részmunkaidőben dolgozunk,
· változatos karrier lehetőséget biztosítunk.