0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Áruösszekészítő (Budaörs)

Budaörs, Pest megye Logistics & Supply Chain Full Time

Job description

Csatlakozz a budaörsi áruházunk lelkes csapatához!

Áruösszekészítő
Budaörs, Magyarország
Pozíció jellege: teljes munkaidő
Pozíció várható betöltési ideje: 2019. június, július

Téged keresünk ha:

  • szeretsz logisztikai területen dolgozni,
  • fizikai erőnléted jó,
  • képes vagy hatékonyan szervezni a munkát, miközben figyelsz a részletekre,
  • rugalmas vagy és kész arra, hogy csapatban és önállóan dolgozzál hajnali, reggeli és délutáni műszakban,
  • fontos számodra a pontos és gyors munkavégzés,
  • igazi csapatjátékos vagy,
  • rendelkezel szakmai tapasztalattal. Szakmai tapasztalat hiányában is szeretettel várunk!

Feladataid:
  • a vásárlói rendeléseket pontosan, időben, sérülésmentesen és a biztonsági előírások betartásával szeded össze,
  • a termékeket a piactérről és a raktárból összegyűjtöd, majd a vevőszolgálat munkatársainak adod át.

Dolgozz velünk, mert:
  • hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
  • versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
  • a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük, étkezési támogatást és egyéb béren kívüli juttatásokat nyújtunk (pl. Cafetéria rendszer, 5 év munkaviszony után 5 nap extra szabadság, stb.),
  • rugalmas munkaidőbeosztást nyújtunk,
  • széles körű karrier lehetőséget biztosítunk.