0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Tehnician Întreținere (Electrician) - IKEA Pallady

Bucharest, București Property & Facility Management Full Time

Job description

Candidatul ideal

În vederea dezvoltării echipei de mentenanță și întreținere clădiri, recrutăm Tehnician Întreținere (Electrician).
• experiență în domeniul tehnic-montaj/întreținere echipamente clădiri-retail/shopping center - (instalații electrice și sanitare, grupuri electrogene, transformatoare, detecție și stingere incendiu, HVAC, UPS-uri, BMS, echipamente bucătarie, echipamente frigotehnice, grupuri pompare), de minim 3 ani;
• abilități de urmărire a calității lucrărilor executate de contractori;
• cunoștințe medii de limba engleză, competențe informatice (Ms Office);
• atenție la detalii pentru a te asigura că standardele de calitate sunt îndeplinite;
• capabilități de organizare, prioritizare a sarcinilor zilnice și eficientizare a timpului;
• o atitudine pozitivă, inițiativă și dorință de asumare a responsabilității;
• adaptabilitate, rezistență la stres, rutină și orientare către soluții;
• disponibilitate de a lucra în weekend, în schimburi (ture de zi și de noapte) și în zile de sărbătoare legală.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:
• să urmărești îndeplinirea planului de întreținere preventivă a echipamentelor;
• să urmărești, coordonezi și să răspunzi de activitatea echipelor subcontractoare;
• executarea în cel mai scurt timp a operațiilor tehnice necesare pentru remedierea defectelor/urgențelor apărute, ce țin de competență ta;
• să colaboreazi, informezi și să răspunzi pozitiv acelor solicitări care țin de atribuțiile și
responsabilitățile tale venite din partea altor angajați.

Descrierea companiei

Istoria IKEA
Primul magazin IKEA a fost înfiinţat în zona pădurilor sudice ale Suediei, transformandu-se în decursul a peste 60 de ani într-o experienţă comercială de mobilă cunoscută în mare parte din lume.

Viziunea IKEA
Viziunea noastră este aceea de a crea o viaţă de zi cu zi mai bună pentru cât mai mulţi oameni. Cum facem acest lucru? Oferind o gamă largă de produse de mobilier, accesorii şi soluţii funcţionale şi cu un design de calitate, la preţuri atât de scăzute încât cei mai mulţi oameni să şi le poată permite.