0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Tamplar Universal IKEA Pallady Store

Bucharest, București Interior Design & Visual Merchandising Full Time

Job description

Cautam un Tamplar Universal experimentat, care cu abilitatile si creativitatea sa in domeniul tamplariei și dulgheriei, ar putea duce magazinul IKEA Pallady la următorul nivel de inspirație și la un inalt nivel comercial.

PROFIL
Despre tine:

Ai capacitatea de a combina abilitățile comerciale, estetice și practice.

Ai abilitatea de a lucra in echipa.

Esti încrezător în abordarea și comunicarea clară cu diferiți oameni, în diferite situații.

Ai o abordare flexibilă și directă a responsabilităților, precum și capacitatea de a respecta termenele stabilite.

Ai experienta anterioara ca tamplar, dobandita intr-o ramura comerciala, ideal in industria de constructii, mobilier si/sau spatii comerciale, spatii expozitionale.

Ai atestat de Tamplar Universal sau atestat in domeniul tamplariei/prelucrarii lemnului.

Ai abilitatea de a prioritiza si organiza propriile sarcini de serviciu astfel incat sa folosesti orele de program in cel mai eficient mod si sa respecti termenele de livrare/predare.

Despre locul de munca

In calitate de Tamplar Universal, sprijini echipa Communication & Interior Design prin asigurarea lucrarilor de tamplarie și vopsitorie de înaltă calitate în întregul magazin IKEA, într-un mod simplu, sigur și eficient din punct de vedere al costurilor și a timpului.

ATRIBUŢII
Responsabilităţile tale vor include:

In calitate de Tamplar Universal vei face parte dintr-o echipa de oameni creativi si:

  • Vei folosi cunostintele despre cum locuiesc oamenii, despre prezentarea gamei de produse si despre identitatea vizuala IKEA pentru a sprijini echipa Communication & Interior Design in procesul de prezentare si comunicare a produselor IKEA.
  • Vei prioritiza sarcinile de serviciu astfel incat sa raspunzi nevoilor si asteptarilor vizitatorilor magazinului IKEA si sa minimizezi intreruperile in spatiul de vanzare (spatiul comercial).
  • Vei asigura executia lucrarilor la o înaltă calitate, simplitate și conștientizare a costurilor, utilizând cele mai bune practici și rutine.
  • Vei participa la implementarea planului de actiuni al departamentului Communication & Interior Design/al magazinului IKEA, avand atentie la detalii si sprijinind crearea unei puternice impresii vizuale în magazin.
  • Vei fi constient de importanța siguranței la locul de munca în orice moment în timp ce lucrezi pe spatiul de vanzare (spatiul comercial) și iei măsuri rapide atunci când siguranța este compromisa – pentru tine, pentru colegi sau pentru vizitatorii magazinului.
  • Vei planifica si comanda materiale/consumabile si alte resurse astfel incat sa asiguri costuri scazute, exacte si aprobate anterior.
  • Vei reduce amprenta ecologică și vei minimiza costurile prin utilizarea eficienta a tuturor resurselor și materialelor și prin maximizarea ocaziilor de reciclare și reutilizare a materialelor.
  • Vei fi la curent cu tendintele si noutatile din domeniul tamplariei/prelucrarii lemnului pentru a spori calitatea si eficienta rezultatelor muncii tale.
CREŞTEM ÎMPREUNĂ
IKEA oferă un mediu de lucru interesant şi dinamic pe o piaţă globală. Deoarece suntem lider mondial în amenajarea şi decorarea locuinţelor, îţi oferim oportunităţi excepţionale de a creşte şi a te dezvolta împreună cu noi.