0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Responsabil inventar - magazin IKEA Baneasa

Bucharest, București Logistics & Supply Chain Full Time

Job description

Responsabil inventar, departament SSS, magazin IKEA Băneasa

Atunci când creşti, odată cu tine se dezvoltă şi IKEA.

ATRIBUŢII
Responsabilităţile acestui post vor include:
  • Vei lucra în baza de date MHS.
  • Vei inventaria articolele din magazin conform procedurilor de lucru agreate.
  • Vei genera listele de inventar folosind sistemul de operare intern.
  • Vei efectua numărarea articolelor selectate, conform cu realitatea și în intervalul stabilit.
  • Vei investiga eventualele diferențe folosind toate resursele companiei pe care le ai la dispoziție.

PROFIL
Cunoştinţele, abilităţile şi experienţa necesare:

• Cunoștințele MHS constituie un avantaj.
• Bune abilități de comunicare și relaționare.
• Atitudine pozitivă și dorință de asumare a responsabilității
• Atenție la detalii pentru a te asigura că standardele de calitate sunt îndeplinite.
• Adaptabilă și orientare către identificarea de soluții.
Inițiativă și capacitate de prioritizare și de organizare a sarcinilor de lucru, pentru a folosi eficient timpul disponibil.
• Disponibilitatea de a lucra doar în schimbul de noapte.
• Cunoștințe limba engleză - nivel mediu.
Cunoştinţe PC - MS Office (Word, Excel, Outlook).

CREŞTEM ÎMPREUNĂ
Compania IKEA oferă un mediu de lucru interesant şi dinamic pe o piaţă globală. Suntem lideri mondiali în amenajarea şi decorarea locuinţelor şi îţi oferim oportunităţi de a te dezvolta profesional şi a creşte împreună cu noi.