0 Saved Jobs

No jobs have been saved yet.

New search

Search jobs

Lucrator comercial, colectarea carucioarelor - IKEA Pallady

Bucharest, București Customer Relations Full Time

Job description

Lucrător comercial, colectarea cărucioarelor din parcare– IKEA Pallady

DESPRE LOCUL DE MUNCĂ

Sarcinaprincipală a unui angajat IKEA estecolectareacărucioarelor din parcare si de a oferi o experiență pozitivă clienților magazinului și copiilor lor care vizitează magazinului IKEA. Împreună cu mii de colegi din întreaga lume vei ajuta la asigurarea succesului continuu, la nivel global, al Conceptului IKEA – un concept care serveşte milioane de clienţi mulţumiţi în fiecare zi.

ATRIBUŢII
Responsabilităţile tale vor include:
  • Grupează si colectează cărucioarele de pe aria de incărcare si din parcarea magazinului.
  • Aranjarea, alimentarea si verificarea zonelor de shopping tools din magazin.
  • Raspunde solicitarilor clientilor la informatii generale privind zonele magazinului, produselor, in conformitate cu politica IKEA, mentinand un nivel ridicat de satisfactie a clientilor. Intampină clientii cu o atitudine prietenoasă si zambet astfel incat acesta să se se simtă binevenit la IKEA.
  • Colaborează, informează si raspunde pozitiv acelor solicitari care tin de atributiile si responsabilitatile sale venite din partea altor angajati.
  • Foloseste un limbaj profesional.
  • Va executa alte sarcini ocazionale, necesare pentru buna functionare a departamentului sau magazinului.

PROFIL

Cunoştinţele, abilităţile şi experienţa ta includ:
  • Abilitati de comunicare si relationare.
  • Orientare către client si către găsirea de solutii.
  • Abilitati de organizare si prioritizare task-uri.
  • Cunostinte de utilizare PC si sisteme.

CREŞTEM ÎMPREUNĂ

Compania IKEA oferă un mediu de lucru interesant şi dinamic pe o piaţă globală. Deoarece suntem lider mondial în amenajarea şi decorarea locuinţelor, îţi oferim oportunităţi excepţionale de a creşte şi a te dezvolta împreună cu noi.